Hepimiz Truvalı Helen’iz

Ben bu işi biliyorum arkadaş Geçen yıl bağcıklı dekolte ayakkabılar yani Lace Up’lar trend olacak demiştim, gördüğünüz gibi de oldu Biz yeni yeni farketsek de yıllar öncesinden beri farkında olmadan hayatımızda. Sanırım 2009’dan beri üretiliyor.
Hiç unutmuyorum, Mango’nun defilesiydi, yine bir kış ayı… Davette her 20 kadından 1’inde bu ayakkabılar… İlk etapta bana çok itici geldi. Hatta içimden “Umarım trend olmaz ama sanki olacak gibi” diye geçirdim.
Çünkü bu tarz ayakkabılarla sanki tüm ayak ortalıktaymış gibi gelmişti.
Tabii insanoğlu değişkendir, benim de fikirlerim değişti. Hamilelik bitsin ilk işim bu sandaletlerden birkaç çift almak olacak. Hamilelikten sonra diyorum çünkü benim gibi topuklu ayakkabı giymeyince kendini kötü hisseden birine doktor topuklu ayakkabı giymeyi yasakladı
Aramızda kalsın çaktırmadan giyiyorum yine. Ayrıca moda haftası yaklaşıyor. Babetle katılacak halim yok ya!
Her-totally--trend-lace-up-heels-also-packed-bright-color-punchNeyse bazen çok konuşuyorum.
Gelelim Luce Up trendinin detaylarına…
Evet haklısınız görüntü itibari ile bir korseyi ya da Truvalı Helen’in ayakkabılarını anımsatıyor ama şu bir gerçek ki, ayağı kavradığı için gerçekten güzel olmayan ayak bile güzel görünebilir.
Babetlerine henüz sıcak bakamıyorum ama topuklu Lace Up’lar bir harika dostum :)
Bir kere spor kıyafetlerle bile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz, hiç göze batmaz. Basic bir tişört, yırtık bir boyfriend pantolonla oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.
Skinny jean, mini şort ve mini etekle de seksapalitenin dibine vurursunuz benden söylemesi…

zara lace up shoes

FotorCreated2

FotorCreated1

Zara-black-lace-up-2013-sandals3

FotorCreated3