berrin  LOGO

SONUCUNU MERAKLA BEKLİYORUZ

boyemce 7

Ünlü şarkıcı Beyonce, uzun yıllardır modayla haşır neşir. Annesiyle birlikte kurduğu ve adını Beyonce’un anneannesinde alan House of Deréon bence başarılı da oldu. Önce giyimle çıktığı yolda önce ayakkabı, ardından çocuk giyimine de el atan Beyonce, şimdi Topshop ile yepyeni bir işbirliğine hazırlanıyor. Aslında buna sadece bir işbirliği demek yetersiz kalıyor çünkü bu ciddi bir ortaklık! İngiliz markayla yüzde 50-50 ortaklıkla Parkwood Topshop Athletic Ltd adlı bir şirket kuran Beyonce; dans, fitness ve spor kategorileri için giysi ve aksesuarlar üretecek. Söylenene göre koleksiyon 2015 sonbaharında görücüye çıkacak. Beklemede kalın!

 

KULLANMAYA KIYAMAZSINIZ

burberryHavalar iyice soğudu, yağmur da yağıyor. Yani şemsiye mevsimi geldi. Bu aralar sokağa çıkarken yanımızdan ayırmamız gereken şemsiyelere en fazla kaç lira verirsiniz? 5? 25? 55? 85? Peki 1495 dolar verir misiniz? Burberry’nin sezon koleksiyonunda bu fiyata satılan bir şemsiye var. Şemsiyenin (Alligator Handle Walking Umbrella olarak aratabilirsiniz) bu kadar pahalı olmasının en önemli sebebi sapı. Sapı gerçek timsah derisinden yapılan şemsiyenin çikolata kahvesi ve koyu yeşil olmak üzere iki rengi bulunuyor. Sapı dışında tek özelliği düğmesine basılınca açılması olan bu şemsiyeyi siz satın alır mısınız?

 

MAC TUTKUNLARI KAÇIRMAMALI

boyence 6Mavi Göl filmiyle yıldızı parlayan Brooke Sields, güzelliğiyle her zaman dikkat çeken isimlerden biri. 49 yaşında olmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şey eksilmeyen (tamam göz çevresi biraz kırışmış olabilir ama yine de çok hoş) Brooke’un bugünlerde, kendi güzelliğini ortaya çıkarmak isteyen kadınlar için bir sürpriz yaptı ve MAC ile bir işbirliği yaparak Güzellik İkonu adlı bir koleksiyona imza attı. Sınırlı sayıdaki koleksiyonda ürünlerin yanı sıra en çok hoşuma giden ambalajları oldu. Genellikle MAC’in özel koleksiyonlarında siyah renk hakimdir ama bu kez fark yaratılmış. Açık gri üzeri turuncu Brooke Shields imzalı ürünlerin paketi adeta enerji yayıyor. Romantik renklerin hakim olduğu koleksiyondaki ürünleri kaçırmak istemiyorsanız bir an önce MAC’e uğrayın. Koleksiyonun fiyatlarına gelince; beşli far 165 TL, 15 renkten oluşan far paleti 401 TL, kaş maskarası ve kaş kalemi 59 TL (Her biri), rimel 61 TL, ruj 80 TL, lipgloss 77 TL, bronz pudra 86 TL, oje 44 TL.