shopping2

7/24 indirimin adresi

pazaryeri_mansetÜnlü, ünsüz, çalışan, ev hanımı, genç yaşlı farketmiyor. Hangi kadına “Nerede hangi semtin pazarı var?” diye sorsanız cevap hazırdır. “Kadıköy Salı Pazarı, Fatih Çarşamba Pazarı, Ulus Perşembe Pazarı, Fındıkzade Cuma Pazarı, Bakırköy Cumartesi Pazarı, Bahçeşehir Cumartesi Pazarı, Beylikdüzü Beylik Pazarı” deyiverirler… Çünkü bulundukları semtin pazarı onlara yetmez ve başka semtlerin pazarlarına da giderler  Hatta biz kadınların içindeki o alışveriş tutkusu ve tabii güzel kıyafetleri daha uygun fiyatlara alabilme düşüncesi, bırakın başka semtlere bazen başka illere bile yönlendirebiliyor…
Tabii pazara gitmeye vakti olmayanlar da soluğu AVM’lerde alıyor. İndirim günlerini takip edip, hunharca tezgahları talan ediyor.
İndirim demişken, her ne kadar şu an markalarda yeni sezon koleksiyonları görücüye çıkmış olsa da pek çoğunda yüzde 90’lara varan indirimler başladı.

TII98ivP

Hatta bazıları olayı biraz abartmış, yüzde 90’lara varan indirim yetmezmiş gibi bir de üstüne ‘Bilmem kaç tane alana, bilmem kaç tane de bedava’ kampanyaları başlatmış.

Delirmemek, alışverişe çıkmamak elde değil :):):)
Ne var ki olan sonrasında yine bize oluyor. Alışveriş bitip eve gelince, harcadığımız parayı hesaplayınca ‘Aman Tanrım ben ne yaptım’ demekten de kendimizi alamıyoruz…

KIYAFETLER SUDAN UCUZ

Resim1Neyse… Biz yine pazar konumuza geri dönelim. Pazarlarda aklınıza gelebilecek her türlü ürün mevcut. Çocuk giyiminden takıcılara, banyo ya da mutfak ürünleri satan tezgahlardan ‘Beren Saat’in, Carolin’in, Hürrem Sultan’ın kokuları burada’ diye satış yapan parfümcülere, son moda ayakkabı satanlardan tüm ünlü markaların ürünlerini sergileyenlere, meyve-sebze tezgahlarına kadar her şeyi bulabilirsiniz. Üstelik fiyatlar o kadar uygun ki, markalardaki indirimi beklemenize gerek kalmadan 7/24 indirimli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz.
Örneğin diz üstü topuksuz süet bir çizmeyi 55 TL’ye, kürk yelekleri 20 TL’ye, platform topuklu ayakkabıları 35 TL’ye, bu yıl oldukça popüler olan mafya ayakkabılarını, Oxford, asker botlarını 50 TL’ye, skinny, pol paça ya da klasik kesim kot pantolonları 10 TL-30TL’ye, çantaları ise 15 TL’ye bulabilirsiniz. Elbiseler, üstler, body’ler, tişörtler, kabanlar ve büstiyerler ise son derece şık ve kaliteli. Ünlü bir markanın mağazasında gördüğünüz elbiseler ya da bluzlar pazarda 5 TL’den başlıyor en fazla 40 TL’ye kadar çıkıyor. Pazarda ayrıca modern kabanlar ve montlar da var. Kazaklar, yine bu yıl çok tercih edilen uzun etekler, rengarenk uzun, kısa hırkalar da görülmeye değer.