Nefesler tutuldu

kadın_dergisi_jumbom_istanbul_fashion_week_02

HEYECANLA beklenen Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, yarın başlıyor. 13-18 Ekim tarihleri arasında Antrepo 3’te yapılacak moda haftasında, tasarımcılar 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarını sergileyecek. Etkinlik kapsamında marka ve tasarımcılar, Runway ve Studio alanlarında koleksiyonlarını takipçileriyle paylaşacak.
Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da defile yapacak isimler ise şöyle:
Aslı Güler, Ayşe Deniz Yeğin, Benan Bal, Burçe Bekrek, Çiğdem Akın, DB Berdan, Ece Gözen, Ekria+White Posture, Emre Erdemoğlu, Giray Sepin, Gülçin Çengel, Hakan Akkaya, Hatice Gökçe, İpek Arnas, İstanbul Moda Akademisi, Kith&Kin, Lady Faith By Nazlı Soylu, Les Benjamins, Mehtap Elaidi, Meltem Özbek, Mercedes-Benz Presents Maid In Love, Merve Bayındır, Nej, Niyazi Erdoğan, Önder Özkan, Özgür Masur, Özlem Erkan, Raisa&Vanessa Sason, Ready To Fish By Ilja, Red Beard By Tanju Babacan, Selim Baklacı, Selma State, Simay Bülbül, Tuba Ergin, Z. by Zeynep Devooght, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Tosun.
Ayrıca Mercedes-Benz Türk, iddialı tasarımı, zengin donanımı ve zarif sportifliğiyle dünyanın en iyi otomobili ünvanına sahip S-Serisi’nin, sporcu kardeşi olarak dikkatleri çeken yeni S-Serisi Coupé’yi sergileyecek.
Bu arada size bir sürprizim var. Malum, moda haftasını takip edecekler günler öncesinden davetiyelerini aldı. Sizin davetiyeniz yoksa ve ‘Gidemeyeceğim, o güzelim defileleri izleyemeyeceğim’ diye üzülüyorsanız buna bir son verin. Çünkü yarın itibariyle Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’dan sizler için canlı yayın yapacağım.
Takipte kalın, moda haftasından ve trendlerden geri kalmayın…