Bu indirim kaçmaz

inci deriHanımlar, beyler… İnci’de yeni sezon seçili kış ürünlerinde yüzde 50 indirim başlamış. Bu haberi duyunca kendimi çok kötü hissettim, çünkü beni yine alışveriş heyecanıma engel olamadım ve sezon ürünleri gelir gelmez alışveriş yaptım. Hatta aldığım bot ve ayakkabının yarı fiyatına düşmüş olduğunu görmek bunalıma soktu :) Siz çok şanslısınız çünkü markanın yeni koleksiyonunda çok güzel ayakkabılar var. Fırsatı kaçırmayın derim!

unibaby

Hassas ciltlere parfümsüz formül

Uni Baby, hassas bebek cildine özel olarak Sensitive Islak Bebek Havlusu çıkarmış. Açıkçası henüz ürünü denemedim ama Kayra bebekken markanın ürünlerini kullandığım için söyleyebilirim ki, gerçekten çok başarılı ürünler çıkarıyor. Yeni çıkan bebek havlusunu da hem alt hem de vücut temizliğinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

hoticAdınızın harfleri ayakkabılarda

Gömlek yakasında, manşetlerinde, çoraplarda, bilekliklerde, etek uçlarında ismimizin baş harfini görmeye alışkındık ama ayakkabılarımızda görmeye alışır mıyız bilemiyorum. Hotiç, Sonbahar-Kış koleksiyonundaki ayakkabılara isminizin baş harflerini yazıyor ve hikayenizi özelleştiriyormuş. Eğer bu akıma kapılmak istiyorsanız yapmanız gereken, www.hotic.com.tr’ye girip ‘senin hikâyen’ butiğinden ayakkabı sipariş vermek…


faiksonmez

‘Panço’lar soğuklarda çok işe yarayacak

Kendini iyiden iyiye belli eden soğuk havaları, bu kışın en trendy parçası panço ile alt edebilirsiniz. Faik Sönmez de yeni sezonda bol bol panço kullanmış. Etnik bir tarzla tasarlanan ürünler, terletmiyor, rüzgar ve su geçirmiyormuş… Denemekte fayda var!

divarese1divareseStilinizle fark yaratın!

Divarese, 2014-15 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda yer alan tasarımlarla, modern  şehir yaşamının nabzını tutan kadınlara özel bir koleksiyon hazırladı. Yoğun tempoda rahat edebileceğiniz şekilde tasarlanan modellerle şıklığınızdan ödün vermemiş olacaksınız. Markanın koleksiyonunda bootie’ler, ince topuklular, botlar, diz boyu çizmelere pek çok ürün var.

kipYeni dönem başlıyor

Erkek giyim markası KİP, Sonbahar/Kış koleksiyonunda yeni bir döneme girdi. Daha fazla model, daha fazla renk alternatifi, yeni fiyatlarla erkeklere sadece sezon sonu değil sezon boyu stil sahibi olma fırsatı veriyor. Markada, dünya trendlerine uygun, vücudu kavrayan, fit, hafif ve şık ceketler, renkli trikolar, takım elbise, yelek ve ekose gömlek gibi pek çok model bulabilirsiniz.