IMG_20140717_211634Tam 19 yıl 4 ay önceydi, Yeni Yüzyıl gazetesinden içeri girip gazetecilik mesleğine başladığımda. Gazeteci olmamı rahmetli babama borçluyum diyebilirim. Sabah gazetesinin revirinde çalışan babam elimden tutup Haşmet Babaoğlu’nun yanına götürmüş ve tıpkı, bir erkek çocuğunu tornacıya teslim eder gibi “Al Haşmet, eti senin kemiği benim” esprisi ile beni o zamanlar pek bilmediğim bu derin kuyunun içine atmıştı.
İyi ki atmış… Aradan geçen bunca yılı düşündüğümde tam da bu meslek için doğmuşum demekten kendimi alamıyorum.
Yeni Yüzyıl serüvenimden sonra radyo ve televizyon deneyimlerim oldu. Radiosport ve Şık FM’de 1 yıl boyunca program yaptım. Televizyon geçmişimde ise ATV’de stüdyo şefi olarak görev aldım.
Son olarak 16 yılımı verdiğim Star Gazetesi’ne adım attım. Burada magazinden, spora ve yazı işlerine kadar birçok departmanda çalıştım. 10 yıldır da gazetenin hafta sonu eklerinde moda üzerine yazılar yazıyor, röportajlar yapıyorum.
Sanırım 19 yıllık gazetecilik hayatımda arayışım  hep ‘Moda’ olmuştu. Çünkü yıllar içinde benim için vazgeçilmez  olan moda, hem ilgi alanım hem işim haline geldi.“İnsan mutlu olmak istiyorsa sevdiği işi yapmalı” demişler ya, işte benim mutluluğumun altında da moda ile haşır neşir olmak yatıyor.
Bugün 35’inci yaşımı yaşıyorum.
Ve sanki Dante’nin “İlahi Komedya”yı yazmaya başlaması gibi ben de benim hayatımda bir dönüm noktası olacağına inandığım bir işe adım atıyorum. Bu site bundan sonra benim hem hobim, hem işim olacak. Buradan sizlere moda ile ilgili merak ettiklerimi ve merak ettiklerinizi aktarmaya çalışacağım. Umarım hepimiz keyif alacağız.