Okul bitmeden alışveriş yapsam iyi olacak

Annem genelde pantolonlarımı ve eşofman altlarını bana Gap'ten alıyor. Ben de seviyorum bu markayı. yeni koleksiyonunda ise sadece renkli kıyafetlerini sevdim.

Annem genelde pantolonlarımı ve eşofman altlarını bana Gap’ten alıyor. Ben de seviyorum bu markayı. yeni koleksiyonunda ise sadece renkli kıyafetlerini sevdim.

Brooks Brother'ın yeni koleksiyonu güzel ama kombinleri pek iyi yapamamışlar. Yani uyumsuz olmuş kıyafetler. Ben en çok kızın ceketini sevdim.

Brooks Brother’ın yeni koleksiyonu güzel ama kombinleri pek iyi yapamamışlar. Yani uyumsuz olmuş kıyafetler. Ben en çok kızın ceketini sevdim.

Samsonite çok güzel çantalar tasarlamış, hepsine bayıldım. En çok da Elsa'lı olanını sevdim. Anneme hemen alalım dedim, o da bana okullar açılırken gider alırız dedi. Zaten okulların kapanmasına az kaldı, bekleyebilirim.

Samsonite çok güzel çantalar tasarlamış, hepsine bayıldım. En çok da Elsa’lı olanını sevdim. Anneme hemen alalım dedim, o da bana okullar açılırken gider alırız dedi. Zaten okulların kapanmasına az kaldı, bekleyebilirim.

Adidas'ın yeni koleksiyonundaki bir sürü modeli beğendim. bu fotoğraflarda ise sadece kızın ve bebeğin üstündekileri sevdim. Erkeğin ki çok ışıklı ve güneşte insanların gözünü alabilir.

Adidas’ın yeni koleksiyonundaki bir sürü modeli beğendim. bu fotoğraflarda ise sadece kızın ve bebeğin üstündekileri sevdim. Erkeğin ki çok ışıklı ve güneşte insanların gözünü alabilir.

Hogan'ın ayakkabıları da güzel olmuş ama pek benim tarzım değil. Sanki benden küçüklerin giymesi için yapılmış...

Hogan’ın ayakkabıları da güzel olmuş ama pek benim tarzım değil. Sanki benden küçüklerin giymesi için yapılmış…

Skechers'ın yeni modellerini beğendim. Kızların ayakkabılarındaki renkler de uyumlu olmuş.

Skechers’ın yeni modellerini beğendim. Kızların ayakkabılarındaki renkler de uyumlu olmuş.