Dünyaca ünlü moda evleri, ilginç, absürt hatta neredeyse şov amaçlı yapılan kıyafetler dışında son zamanlarda, uzun yıllar modası hiç geçmeyecek tasarımlar da ortaya koymaya başladı.

bella-hadidBunlardan biri hiç kuşkusuz blazer ceket elbisesi… Öyle ki blazer ceketi elbise yapma fikri gerçekten akıllıca bir seçimdi.

hailey-baldwin-3Geçtiğimiz yıl Kim Kardashian, Rihanna gibi stil ikonlarının üzerinde gördüğümüz, bu yıl ise ünlü, ünsüz neredeyse her kadının tercihi olan blazer ceket elbiseler 2018 kışının gözdesi olmaya aday.

joan-smallsMaskülen forma sahip olan bu parça, ultra mini ve seksi ayakkabılarla kombinlendiğinde oldukça feminen bir görüntü de verebiliyor.

kim-kardashianGenelde mini ve göğüs dekolteli olarak karşımıza çıkan blazer elbiseler daha çok uzun kollu olarak tercih ediliyor ama kalın askılı giyenlerin sayısı da bir hayli fazla…

stella-maxwell-1 Gece ve gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz elbiseleri, son zamanlarda Hailey Baldwin, Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Kaia Gerber ve Bella Hadid gibi ünlü isimlerde de görmeye başladık…

rita-ora-1